~Hepsi Forum~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ

4 posters

EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Empty EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ

Mesaj tarafından kliptonik C.tesi Tem. 04, 2009 1:19 pm

arkadaşlar buraya en sevdiğiniz oyunun ismini ve konusunu yazabilirsiniz ben başlıyorum
en sevdiğim oyun SMACKDOWN konusu ise foxta yayınlanan amerikan güreşi programını oyun hali oyunda istediğiniz kişiyi seçerek dövüşe katılabilirsiniz pc de tek kişilik ama ps2 de iki kişilikte oynanabilen bir oyun
kliptonik
kliptonik
Admin
Admin

Erkek
Rep :
EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Left_bar_bleue90 / 10090 / 100EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi :
EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Left_bar_bleue1 / 1001 / 100EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Right_bar_bleue

yazı alanı : ...
Büyük Yazı Alanı : ...
Ruh Hali : EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Agresi10

EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Empty Geri: EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ

Mesaj tarafından LoLi..* Ptsi Tem. 06, 2009 10:59 pm

The Sims Serisini çok seviyorum süper birşey oyun 3(The Sims,The Sims 2,The Sims 3) tane seriden oluşuyor oyun hayatın oyun versiyonu gerçek hayatta yapabildiğiniz çoğu şeyi yapabiliyorsunuz : ))) Razz Razz Razz
LoLi..*
LoLi..*
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : dans,müzik
Lakap : LoLi
Rep :
EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi :
EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Right_bar_bleue

Büyük Yazı Alanı : dosyaları silmelisiniz
2.cookieleri silmelisiniz
3.internet seçeneklerinden tanımlama bilgisi sil,gaçmişi sil seçeneklerine tıklayın
eğer bu işlemleri yapmanın uzun olduğunu düşünüyorsanız ertesi gün yapabilirsiniz size kalmış
Ruh Hali : EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Dagini10

Mesaj tarafından TaMiK Ptsi Eyl. 07, 2009 11:47 pm

=HepsisqoliK= demiş ki:The Sims Serisini çok seviyorum süper birşey oyun 3(The Sims,The Sims 2,The Sims 3) tane seriden oluşuyor oyun hayatın oyun versiyonu gerçek hayatta yapabildiğiniz çoğu şeyi yapabiliyorsunuz : ))) Razz Razz Razz

Biz grupcak Sims'ciyiz Very Happy I love you
TaMiK
TaMiK
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Hobim Yok Beniim:)
Lakap : tami:)
Rep :
EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Right_bar_bleue

Uyarı Seviyesi :
EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Right_bar_bleue

yazı alanı : HmmM.Biraz Düşüniyim
Büyük Yazı Alanı : o ne demek??
Ruh Hali : EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Manyak10

Mesaj tarafından LoLi..* Ptsi Ekim 05, 2009 9:57 pm

TaMiK demiş ki:
=HepsisqoliK= demiş ki:The Sims Serisini çok seviyorum süper birşey oyun 3(The Sims,The Sims 2,The Sims 3) tane seriden oluşuyor oyun hayatın oyun versiyonu gerçek hayatta yapabildiğiniz çoğu şeyi yapabiliyorsunuz : ))) Razz Razz Razz

Evet öyle Smile) en büyük sims Very Happy
LoLi..*
LoLi..*
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : dans,müzik
Lakap : LoLi
Rep :

Uyarı Seviyesi :

Büyük Yazı Alanı : dosyaları silmelisiniz
2.cookieleri silmelisiniz
3.internet seçeneklerinden tanımlama bilgisi sil,gaçmişi sil seçeneklerine tıklayın
eğer bu işlemleri yapmanın uzun olduğunu düşünüyorsanız ertesi gün yapabilirsiniz size kalmış
Ruh Hali : EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Dagini10

Mesaj tarafından Verdant(a) Salı Ekim 06, 2009 10:39 pm

=HepsisqoliK= demiş ki:
TaMiK demiş ki:

Evet öyle Smile) en büyük sims Very Happy

xD
Verdant(a)
Verdant(a)
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : yüzme dans müzik spor vs...
Lakap : nini
Rep :

Uyarı Seviyesi :

yazı alanı : βέггγ™
Büyük Yazı Alanı : ...
Ruh Hali : EN SEWDİĞİNİZ OYUN HANGİSİ Sinirl10

https://hepsiforum.catsboard.com